PROFESJONALNE STROJE KOLARSKIE NA ZAMÓWIENIE

KOSZULKI KOLARSKIE

Produkcja na zamówienie

Projekty klienta

Dowolne nadruki

BLUZY ROWEROWE

Dowolne projekty

Wszystkie nadruki w cenie

Ocieplana dzianina

Dzianiny 2018-03-26T13:52:34+00:00

DZIANINY

Do produkcji odzieży rowerowej używamy profesjonalnych oddychających i termoaktywnych dzianin od renomowanych polskich i włoskich producentów.

Koszulki rowerowe

Vento jest bardzo popularnym materiałem do produkcji koszulek kolarskich. Jej splot, charakterystyczna łezka pozwala na swobodną cyrkulację powietrza. Dzianina dwuwarstwowa (podobnie jak inne materiały Vento). Gramatura ok. 130 g.

Vento Coolmax to super komfortowa dzianina z najwyższej półki jakościowej. Czterokanałowa budowa włókna, opatentowana przez amerykańską firmę Du Pont zapewnia doskonałe właściwości odprowadzania potu na zewnątrz, jego szybkiego odparowania oraz doskonałą “oddychalność”. Włókno coolmax posiada znakomite właściwości hydrofobowe, dzięki czemu bardzo szybko schnie i nie przyjmuje nieprzyjemnych zapachów. To najlepsza dzianina poliestrowa przeznaczona do odzieży sportowej. Gramatura ok. 150 g.

Bluzy rowerowe

Quadratino to tzw. poliester mikrofilamentowy, który dobrze odbiera wilgoć z ciała i szybko odprowadza ją na zewnątrz. Jest to dzianina elastyczna, ocieplana z meszkiem od wewnętrznej strony. Od zewnątrz ma charakterystyczną fakturę delikatnej kratki.

Spodenki rowerowe

Dolna część spodenek jest zrobiona jest w włoskiej lycry, natomiast szelki to przewiewna elastyczna siatka. 

Spodnie rowerowe

Thermoroubaix® – elastyczna, oddychająca dzianina do produkcji długich spodni kolarskich.  Wewnętrzna strona to ocieplany meszek, który zapewnia bardzo dobrą termikę. Materiał ten nie absorbuje wilgoci, szybko schnie i składa się w 80% z poliestru i 20% lycry.

Kurtki Windstopper

Główne zalety windstoppera to super wiatroszczelność i doskonała oddychalność. Z innych cech tej dzianiny można wymienić m.in. wytrzymałość, odporność na przetarcia, długotrwała nieprzepuszczalność wody i bardzo mały ciężar własny.

NASZE REALIZACJE

ZAUFALI NAM