PROFESJONALNE STROJE KOLARSKIE NA ZAMÓWIENIE

KOSZULKI KOLARSKIE

Produkcja na zamówienie

Projekty klienta

Dowolne nadruki

BLUZY ROWEROWE

Dowolne projekty

Wszystkie nadruki w cenie

Ocieplana dzianina

Rozmiary koszulek i bluz kolarskich 2018-03-26T13:54:18+00:00

ROZMIARY

Poniżej prezentujemy tabelę rozmiarów dla koszulek i bluz kolarskich.


Ważne informacje

  • Tabela przedstawia wymiary koszulek w centymetrach.
  • Wszystkie wymiary podane są bez rozciągania materiału.
  • Tolerancja dla każdego wymiaru +/-  0,5-2 cm ze względu na różną rozciągliwość dzianin oraz kurczliwość podczas sublimacji.

Jest możliwość zmiany parametrów danego rozmiaru koszulki czy bluzy. Możemy na życzenie klienta wykonać np. rozmiar M przedłużony do L (koszulka o szerokości rozmiaru M wydłużona do długości koszulki L) lub rozmiar XL skrócony do M (koszulka o szerokości rozmiaru XL skrócona do długości koszulki M).

Koszulki kolarskie są unisex. Panie przy wyborze rozmiaru kierują się obwodem w klatce piersiowej, a koszulkę można skrócić, nie ma problemu. Np. jeśli „w szerokościach” będzie L, a wzrost kobiety jak dla S, to zrobimy taką właśnie długość. Kieszenie z tyłu są wykończone gumą, która powoduje dopasowanie w pasie. Kobiety zawsze tak u nas wybierały rozmiary i nie mieliśmy uwag :).

Wypożyczenie koszulek do przymiarki jest możliwe. Klient wpłaca kaucję i wysyłamy wybrane rozmiary (w miarę aktualnej dostępności). Szczegóły i wysokość kaucji ustalamy z każdym klientem indywidualnie.

Zapraszamy też klientów do naszego biura w Warszawie. Na miejscu jest możliwość omówienia szczegółów, obejrzenia wszystkich produktów, dzianin i przymiarki odzieży.


Metto Group nie bierze odpowiedzialności za niewłaściwy dobór rozmiarów odzieży. Z tego tytułu nie przyjmujemy reklamacji.

Najczęściej zadawane pytania

Pobierz formularz zamówienia.

Wypełnij, dołącz pliki graficzne, projekty i prześlij na adres info@mettobike.pl

NASZE REALIZACJE

ZAUFALI NAM